loading

 قوانین استفاده از پکیج

در این قرارداد شخص آقای علی اکبربهاری به عنوان ناشر و شخص سفارش دهنده مشتری هستند

1-مبلغ پرداختی برای این پکیج مربوط به سه فصل اول آن می باشد و مابقی فصلها به عنوان پپشتیبانی و هدیه ناشر به مشترکین در نظر گرفته شده است.

2-پکیج کامل و جامع بوده و هر فردی اگر یکبار با دقت تمامی جلسات را نگاه کند نیاز به هیچگونه پشتیبانی ندارد.از طرفی چون ناشر خود فعال بازار می باشد زمان کافی برای پشتیبانی از همه مباحث را ندارد.(پشتیبانی به صور افلاین و انلاین انجام خواهد شد،اما تعهدی برای ناشر پکیج نبوده و اینکار به میل او انجام می شود)

3-پرداخت وجه یک توافق دوطرفه بوده و مشتری در سلامت کامل و با تحقیقات زیاد بسته آموزشی شخصی را از ناشر دریافت نموده است و هیچگونه شکایتی پس از دریافت بسته از طرف مشتری پذیرفته نیست.همچنین بسته به دلیل خارج شدن وجه از دست ناشر عودت وجه ندارد در خرید خود دقت کنید.

4-در صورتی که فلش ها یا فایلها مشکلی فنی داشته باشند ما به شما کمک خواهیم کرد که این مشکل برطرف شوند ولی درصورت شکستن یا گم کردن فلش ها باید دوباره آنها را تهیه کنید

5-هرگونه کپی برداری یا فروش پکیج و با انتشار آن در فضای مجازی و... ممنوع و ناشر می تواند ادعای خسارت کند(این خسارت با توجه تعداد افرادی که از انتشار پکیج استفاده کرده اند محاسبه خواهد شد)

 

این قوانین به برای افراد سودجو گذاشته شده است و ما به انسان های شریف و باخدا احترام می گذاریم.