loading

              

 

 

مجموعه آموزشی دانشکده بازارهای مالی(بورس،فارکس،ارزهای دیجیتال)

مجموعه آموزشی دانشکده بازارهای مالی با بیش از 1000 ساعت آموزش مقدماتی تا فوق تخصصی،بزرگترین و یکی از کاملترین مجموعه های آموزش، بازارهای مالی در سطح دنیا است که در این مجموعه سه بازار،بورس،فارکس و ارزهای دیجیتال در بیش از 100 سرفصل آموزشی کالبدشکافی و تدریس شده است.

 

این مجموعه آموزشی،در سه سطح تحلیگری،معامله گری و استادی قرار دارد یعنی بخشی از این مجموعه به شما کمک می کند تا تحلیلگر شوید و به ارائه تحلیل های خود بپردازید،بخش دیگر از این مجموعه به شما کمک می کند تا به یک معامله گر موفق تکمیل شوید و در نهایت به استفاده از تمرین ها و شناخت تمامی بخش های بازار مالی شما را به یک استاد در بازار تبدیل خواهد کرد که هم دانش و هم توانایی ارائه کتاب،مقاله،سایت،کلاس،وبینار،پکیج و... را خواهید داشت.

پاسخ به چند سوال

آیا این حجم از آموزش لازم است و باعث کندی کار نمی شود؟همانطور که در بالا بیان شد نیازی به مشاهده همه بخش های پکیج برای یک فرد مبتدی در کوتاه مدت نیست،شما می تواند در قدم اول تحلیلگر شوید و پس از به نتیجه رسیدن در تحلیلگری قدم های معامله گری را بردارید و در نهایت ویدیوهای استادی را مشاهده کنید.

چقدر زمان لازم است برای اتمام مجموعه؟زمان لازم برای اتمام مجموعه به صورت ایده ال بیان می شود و این کاملا وابسته است به انگیزه و سطح درک شما از مطالب .در ایده آل ترین حالت(روزی 2 ساعت مطالعه و 2 ساعت تمرین) 3ماه زمان می برد تا شما به یک تحلیلگر تبدیل شوید،بین 4تا6 ماه هم در بازارهای مختلف باید به دانش و تجربه معامله گری بپردازید تا به یک معامله گر تبدیل شوید.
حال سود دهی وابسته به مسیری است که حرکت کرده اید اگر با درک صحیح از مطالب به این نقطه رسیده باشید حتما به سود خواهید رسید و با خیال راحت در زمان کمتر از دو سال به یک استاد حرفه در بازار تبدیل خواهید شد.

نیاز به یادگیری همه مطالب ذکر شده در مجموعه است؟خیر،اما برای هر سه سطح(تحلیلگری ،معامله گری ،استادی)بایدهایی وجود دارد که در ابتدای هر فصل ذکر شده است.برای رسیدن به درجه استادی بازار مشاهده حداقل یکبار کل مجموعه لازم است.

چند جلسه و چند ساعت آموزش در مجموعه است؟به دلیل بزرگی و آپدیت روزانه بخش های مختلف مجموعه در اپلیکیشن نمیتوان آمار دقیقی داد اما تقریبا بیش از 1400 جلسه یا بیش از 1000 ساعت آموزش در مجموعه وجود دارد.

آیا این ویدیوها توسط اساتید مختلف تهیه شده است؟خیر تمامی ویدیوها از سال 94 توسط علی بهاری(مدرس بیش از 100دوره آموزشی،مولف چندین کتاب و مقاله،پژوهشگر و صاحب سبک سی بی ویو و اولین معرف بازی های تابلوخوانی و...)تهیه شده است،البته 90 درصد ویدیوها آپدیت شده سال 99 و 1400 هستند.

آیا افرادی که قبلا این مجموعه را تهیه کرده اند به نتیجه رسیده اند؟در حال حاضر بیش از 3500نفر دوره را تهیه کرده اند و بیش از 1000 اعلام موفقیت به صورت افشای پرتفوی ،ثبت شده است.حاصل این مجموعه قدرتمند شناسایی بیش از 300 استاد بوده که امروز در بازار فعالیت های گسترده و موفقی دارند،همچنین افراد بسیار زیادی مدیریت کانال ها و پیج های  بورسی را برعهده دارند که امروزه مرجع تصمیم گیری بسیاری از افراد آماتور است.

پشتیبانی از این مجموعه چگونه است؟این مجموعه با همفکری بسیار زیاد بین استاد و دانشجویان برگزار شده است و در چهار دوره اپدیت شده است که حاصل آپدیت ها برگرفته، از پشتیبانی های دوره های قبل خود بوده است.
مجموعه آنقدر قدرتمند و کافی است که هیچ احتیاجی به پشتیبانی ندارد،اما در قالب پشتیبانی 6 ماه اکانت طلایی اپلیکیشن برای خریدار فعال خواهد شد که می تواند به صورت رایگان از تحلیل ها،ویدیوها،آموزش ها،سیگنال ها و... استفاده کند،همچنین اگر سوال یا مشکلی هم باشد در گروها های تلگرامی یا بخش پشتیبانی اپلیکیشن برطرف خواهد شد.

افرادی پکیج های قبل را دارند آیا باید این مجموعه را کامل تهیه کنند؟خیر،آنها می تواند با توجه به دوره ای که ندارند اقدام به تهیه پکیج ها کنند،مثلا دوستانی که پکیج علم و ثروت را دارند می توانند فقط پکیج فارکس باز یا کریپتوباز را با قیمتی کمتر از مموعه دانشکده بازار های مالی تهیه کنند.

نحوه ارسال بسته چگونه است؟مجموعه بزرگ دانشکده بازارهای مالی در یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی برای خریدار آن ارسال خواهد شد که معمولا 5 سال گارانتی دارند.

جهت سفارش مجموعه روی خرید پستی کلیک کنید،مشخصات خود را با دقت تکمیل کنید و پس از ثبت سفارش منتظر ارسال بسته در حداکثر یک هفته کاری باشید.

 

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده) 

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

 

 

 جهت اطلاع از سرفصل ها و... اینجا کلیک کنید

کارشناسان فروش:09138690124