loading

به نام خدا

پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی اپدیت پکیج تربیت معلم  است

 

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده) 

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

قیمت:1.700.000(ارسال 2 فلش 64 گیگ و 52 گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

 

خرید دانلودی امکان پذیر شد.


 با توجه به اینکه فایلها در خرید دانلودی روی سرور خصوصی برای شما آپلود می شود مبلغ پکیج دانلودی هم همان 1700.000 تومان است.

 

ایدی پشتیبان در تلگرام:t.me/p_d_bourse

 پاسخ به سوالات
 • چرا نباید از کانال یا گروه در فضای مجازی یا سایت دیگری پکیج رو خرید؟ رمز فایلها به چه صورته؟
 • آیا می توان گروهی این پکیج رو خریداری کنیم؟ویدیوها یک رمز دارند؟ 
 • آیا اعضا یک خانواده می توانند از یک پکیج استفاده کنند؟
 • آیا برای استفاده از پکیج نیاز به پیش نیاز هست؟   
 • برای اتمام پکیج و معلم شدن چقدر زمان نیاز هست؟ 
 • پشتیبانی در پکیج تربیت معلم به چه صورت است؟  
 • این تعداد ساعت آموزش لازم است؟ 
 • راه خرید قانونی و شرعی پکیج  کجاست؟

 

 

توضیحات:

مهمترین راه شناخت مشتریان بازار کالبدشکافی روانشناسانه بازار می باشد.پس از این که توانستیم روانشناسی بازار را درک کنیم باید بتوانیم آنها را در تحلیل ها بگنجانیم تا علم در کنار روانشناسی باعث سود دهی شود

 

اینکه چرا قیمت بالا و پایین می شود فقط وفقط یک علت دارد ایجاد عرضه و تقاضا،این دو مؤلفه زماتی رخ می دهد که دسته زیادی از مشتریان بازار سرمایه یک چیز را ببینید.

 

آنچیزی که دیده می شود و عرضه و تقاضا را شکل می دهد چیزی جز علم تحلیل نمی باشد،علم تحلیل بر دو نوع اصلی تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال نیز تقسیم می شود.اینکه بتوانیم روانشناسی بازار را در این دو نوع تحلیل دخالت دهیم کاری بسیار دشوار و زمانبر است که ما سعی کرده ایم با تجربیات چند ساله این راه را در پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی نیز هموار سازیم.پس از آنکه تحلیل انجام شد و به نقطه مشترکی با دیگر سهامداران و مشتریان بازار سرمایه رسیدید حال برای جلوگیری از ضررهای سنگین احتمالی نیاز به مدیریت سرمایه قوی خواهید داشت.برنامه ریزی برای مدیریت سرمایه یکی از حساس ترین و مهمترین قسمت معامله و رعایت آن یکی  از الزامات برای هر معامله می باشد،برنامه ریزی دقیق مدیریت سرمایه و پرتفوی یکی از نقاط قوت پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی نیز می باشد.

 

 

 

در سالهای اخیر شاهد اهمیت بالای تحلیل تکنیکال در بین معامله گران هستیم و بسیاری از مشتریان بازار سرمایه تلاش می کنند تا تحلیل تکنیکال را بیاموزند و مهم ترین علت این امر سادگی تحلیل کردن وحرفه ای جلوه دادن در این نوع تحلیل نیز می باشد.با توجه به این که تحلیل فاندامنتال در ماه های اخیر کم رنگ شده است و حتی ممکن است به فراموشی سپرده شود،تحلیل تکنیکال می تواند محل خوبی برای ایجاد عرضه و تقاضا بین مشتریان بازار سرمایه باشد.یادگیری تحلیل تکنیکال با توجه به گستردگی مطالب نیاز به زمان زیادی دارد،از طرفی کسب تجربه در این نوع تحلیل کردن و روبه رو شدن با حالات مختلف نمودار ها می تواند خطرناک و باعث ضرر شود.

به دلیل نوپا بدون تحلیل تکنیکال در بازارهای داخلی متاسفانه منابع و مدرسین نمی توانند از پس آموزش درست آن برآمده و باعث زیان برای دانش پژوهان می شوند.یکی از مهمترین علت های این موضوع حرکت اساتید در یک حوزه بوده است که طبق روانشناسی بازارهای داخلی یک سرفصل آموزشی به تنهایی کارآمد نبوده است و علت آن تنوع سلیقه ها در بین معامله گران مخصوصا بازیگران بازار می باشد.از طرفی دانش پژوهان سعی در کسب علم تحلیل تکنیکال با ویدیوهای آموزشی موجود در دنیای مجازی را دارند که با توجه به شرایط موجود مجبور هستند سرفصلها را با بدون برنامه زمان بندی شده مشخص و با افراد متفاوتی سپری کنند که هرکدام از روش و مراجع خاصی نیز استفاده می کنند و این باعث از بین رفتن پیوستگی مطالب نیز می شود و همه اینها دست به دست هم می دهند تا بسیاری از مشتریان بازار سرمایه به صورت احساسی و تمرینی شروع به معامله کنند و نهایتا با هیجان دست به معاملات سنگین می زنند و متضرر می شوند.

 پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی(اپدیت تربیت معلم)  تهیه شده توسط استاد علی بهاری در راستای آموزش صحیح بازارهای مالی می باشد.

 پکیجعلم و ثروت در بازارهای مالی  در دو بخش به آموزش صحیح بازارهای مالی(بورس،فارکس) در حوزه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال پرداخته است.

برنامه ریزی دقیق برای فراگیری دنیایی از اطلاعات بورسی مهمترین ویژگی  پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی بوده است.

پیوستگی مطالب با بیان ساده باعث شده است که در اوج لذت و به حل کردن معماهای مختلف در حوزه بازارهای مالی بپردازید.

 • سطح دوره و پیش نیازها

در این دوره سعی شده که موضوع غیر حضوری بودن آموزش ها درک شود و مطالب به گونه ای دسته بندی شود تا مشترکین در بالاترین سطح آموزشی بتوانند به راحتی مطالب را درک کرده و از آنها استفاده نمایند.

یکی از مهمترین عواملی که باعث شده تا مشترکین از پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی  استقبال بی سابقه ای در بازار کنند،بررسی جزبه جز مطالب با تمرین و مثال های فراوان می باشد،به گونه ای که از مشترکین قدیمی با هر سلیقه و سنی تحقیقات به وجود آمده است و طبق نظرخواهی ها برای هر قسمت پکیج کمبودها برطرف شده و تمامی سوالات مشترکین با ویدیوهای مجزا در همان بخش توضیح داده شده است.
آموزش های
علم و ثروت در بازارهای مالی  از سطحی ترین مطالب آغاز می شود و پله پله شما را به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل می کند.در این صورت شما به هیچ پیش نیاز آموزشی نیاز ندارید و تنها وسایل مورد نیاز برای یک تحلیلگرحرفه ای شدن ،اینترنت،سیستم و پکیجعلم و ثروت در بازارهای مالی می باشد.

 •  با این پکیج چه مطالبی را خواهید آموخت 

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده) 

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

قیمت:1.700.000(ارسال 2 فلش 64 گیگ و 52 گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

درحال حاضر فقط خرید پستی امکان پذیر است و فقط در مواقع خاص می توان از طریق پشتیبانی خرید دانلودی انجام داد.مشترکین خارج از کشور با برقرای ارتباط در تلگرام با پشتیبانی می توانند خرید دانلودی را سفارش دهند.

ایدی پشتیبان در تلگرام:t.me/p_d_bourse 

 • چه کسانی در این دوره جامع شرکت می کنند

همه افراد برای شرکت در این دوره جامع باید دارای سه شرط زیر باشند.

1-عشق به کار باعث موفقیت می شود اگر عاشق سیستم و کار و تحلیل باشید حتما به پول هم خواهید رسید

2-انگیزه در هر کاری باعث پیشرفت میشود.داشتن انگیزه برای موفقیت بسیار مهم است.

3-پشتکار و برنامه ریزی،تمامی تلاشمان را کرده ایم تا با بهترین برنامه ریزی شما را به اوج برسانیم اما برنامه ریزی بدون پشتکار بی فایده خواهد بود.

اگر به دنبال یادگیری تمام وکمال تکنیکهای بازار هستید بهترین منبع آموزشی را انتخاب کرده اید.

اگر آموزشگاه دارید و می میخواهید به هر سوالی جواب بدهید،فقط یک بار پکیج را دوره کنید.

افرادی پکیج اوج بازار را انتخاب میکنند که رویاهای خود را در واقعیت می بینند.

 • زمان بندی و تعداد جلسات

 این پکیج به صورت جلسات مجزا از هم دریازده  دوره جداگانه دربیش از 1150 جلسه آموزشی به صورت جلسات آموزش اصلی(950 جلسه) و کارگاه های آموزشی(200جلسه) نیز آماده شده است.

تمامی جلسات به صورت ویدیو با فرمت MP4 بوده که قابلیت اجرا شدن روی هر نوع دستگاه پخش کننده ای را داراست.بیش از 780 ساعت ویدیو آموزشی تخصصی با حجم 150 گیگابایت در فرمت MP4 در اختیار شما قرار خواهد گرفت که تمامی ویدیوها با استعداد و سواد بورسی فوق العاده استاد علی بهاری در طول چند سال گرد هم آمده است و از تمامی فیلترهای رفع اشکال عبور کرده است و در حال حاضر در بالاترین سطح امنیت،اعتماد و علمی در حال انتشار می باشد.

زمان هر جلسه بسته به اهمیت موضوع متفاوت می باشد که اغلب جلسات زمانی مابین 20تا 40 دقیقه را به خود اختصاد داده است.

 • پشتیبانی و آپدیت پکیج

هر ساله با توجه به بروزرسانی سطح علمی در دنیا استراتژی ها و نرم افزارهای جدیدی به بازار ارائه می شود که پس از تحقیقات به وجود آمده و پیگیری های همه جانبه توسط استاد بهاری و تیم پشتیبانی تا سال 1401 آموزش های جدیدی به پکیج اضافه خواهد شد که مشتریکین از طریق ارتقا اکانت در اپلیکیشن cbwave می توانند دریافت کنند.

تالار گفتمان پکیج در تلگرام فضایی را برای تبادل اطلاعات و تکرار تمرین در بین مشترکین پکیج به وجود آورده است که باعث سرعت بخشیدن به دوره آموزشی شما عزیزان می شود.در حال حاضر بیش از 2500نفر پکیج را خریداری کرده اند و 80 درصد در این تالار حضور دارند.

معرفی سهام پرپتانسیل توسط استاد و بررسی همه جانبه  مشترکین در تالار گفتمان باعث شده تا مشترکین پکیج در زمان کوتاهی به اوج سود دهی برسند.

شما می توانید با مراجعه به کانال تلگرامی   https://t.me/Energy_p_o   صد ها عکس از پرتفوی و نظرات مشترکین تالار پکیج را مشاهده کنید.

 پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی ویژه مبتدیان و حرفه ای های بازارهای مالی بوده است و به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارد.یکی ازقدرتمند ترین مجموعه های آموزشی که بدون شک کامل ترین وطبق نظرسنجی های به وجود آمده بی نقص ترین پکیج در بازار می باشد.

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده) 

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

قیمت:1.700.000(ارسال 2 فلش 64 گیگ و 52 گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

 

خرید دانلودی امکان پذیر شد.


 با توجه به اینکه فایلها در خرید دانلودی روی سرور خصوصی برای شما آپلود می شود مبلغ پکیج دانلودی هم همان 1700.000 تومان است.

کارشناسان فروش:09138690124

کانال تلگرامی استاد بهاری cbwaves@

ایدی تلگرام پشتیبان سفارش پکیج  @p_d_bourse

سایت رسمی استاد WWW.aliakbarbahari.ir

چهت اعتماد به آموزشهای پکیج اینجا کلیک کنید

 قبل از خرید متن بالا را مطالعه کنید و تحقیقات خود را درخصوص پکیج تکمیل کنید